Bilişim Hukukuna Dayanan Sözleşmeler

Bilişim alanında sözleşmeleri inceliyor ve karşılaşabileceğiniz hukuki sorunlarınızı en baştan engelliyoruz. Bilişim sözleşmelerini incelerken alanında yetkin bilişim uzmanı kişilerden de danışmanlık almaktayız. Tüm bilişim sözleşmelerini hukuka uygun hale getirip ileride doğabilecek hak kayıplarınızın önüne geçmekteyiz.

Alan Adı (Domain Name) Sözleşmesi

Bir domaini başkasından devralıyor veya devrediyorsanız taraflar olarak aranızda yapacağınız alan adı sözleşmesini tarafların hak ve hukukunu koruyarak düzenliyor ve ileride doğabilecek bir sorunu en baştan önlemiş oluyoruz. Domain sözleşmesi yapmak istiyorsanız bize başvuru yapabilirsiniz.

Domain Name Satış Sözleşmesi

Domaine name satış sözleşmesi yapmak için avukatlık büromuzdan hukuki destek alabilirsiniz. Yapacağınız domain name satış sözleşmesini en ince detaylarına kadar düzenler ve size sunarız. Böylece sözleşmenizi gönül rahatlığıyla imzalayabilirsiniz.

Servis Hizmeti Sözleşmeleri

Tüm servis hizmeti sözleşmeleri için bizim irtibat kurabilirsiniz. Verecek olduğunuz veya alacak olduğunuz servis hizmeti için hazırlanacak sözleşmeyi sizler için hazırlıyor ve hak kaybına uğramanızın önüne geçecek şekilde size sunuyoruz.

Yazılım Geliştirme Proje Sözleşmesi

Firmanız için bir yazılım yaptırmak istiyor ve bu yazılım geliştirme işi için sözleşme yapmak istiyorsunuz. Bunun için hukuk büromuzla iletişime geçin yazılım geliştirme sözleşmenizin düzgün bir şekilde hazırlanarak ileride oluşabilecek anlaşmazlıklarda zor durumda kalmanızın önüne daha en başında geçin. Yine aynı şekilde yazılım firmalarının da hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara imzalattığı yazılım sözleşmelerini de düzenliyor ve nihai halini veriyoruz.

Bağımsız Yazılım Geliştirici (BYG) Sözleşmesi

Yazılım dünyasında son zamanlarda oldukça popüler olan freelanca yazılımcı olarak çalışanlar için bağımsız yazılım geliştirme sözleşmesi hazırlıyoruz. Bu sözleşmeler için freelancerlar bizden talepte bulunuyor ve biz de yapılan iş, uzmanlık alanları ve diğer bilgilerle birlikte freelance yazılım geliştirme sözleşmesini hazırlıyoruz. Tabi, bu sözleşmeler için firmalara da bünyelerinde çalıştıracakları freelance yazılımcılar için de hizmet veriyoruz.

Gizlilik, Sır Saklama ve Rekabet Etmeme Taahhütnamesi

Firma bünyesinde çalışan kişilerin gerek çalıştıkları süre boyunca gerekse işten ayrıldıkları sürede firmanın gizliliğini korumaları, sır saklamaları ve belli bir süre rekabet etmemeleri için sözleşmeler düzenliyor ve firmaların işe alımda imzalattığı sözleşmelere ekleyerek standart hale getiriyoruz.

İş Ortaklığı/Ortak Girişim Sözleşmesi (Joint Venture Sözleşmesi)

İş ortaklığı yapacak kişi ve kurumlar için ortak girişim sözleşmesi hazırlıyor ve her iki tarafında da haklarını koruyucu önlemler alıyoruz. Bir diğer ismiyle joint venture sözleşmesi olarak da bilinen iş ortaklığı sözleşmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Belirli Süreli İş Sözleşmesi

Her firmanın işe alacağı elemanlara imzalatması gereken sözleşmelerin başında belirli süreli iş sözleşmeleri gelmektedir. Bu sözleşme bir işçinin temel iş sözleşmesidir. Belirli iş sözleşmelerinin firmanın hakkını koruyacak ve ileride herhangi bir uyuşmazlıkta açık kapı bırakmayacak şekilde hazırlanması için hukuk büromuzdan danışmanlık alabilirsiniz.

Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi

Belirli süreli sözleşmelerde olduğu gibi belirsiz süreli iş sözleşmeler de firmaların işe alımlarda en çok kullandığı sözleşme tipidir. Bir iş davasında mahkemeye sunulacak başlıca belgelerden birisi olan belirsiz süreli iş sözleşmesi hazırlama konusunda firmanıza danışmanlık vererek her türlü olumsuz sonuçlanabilecek işçi-işveren uyuşmazlığında sizi daha en baştan korumuş oluyoruz.